ÚVOD
O NÁS
8 DŮVODŮ
CENÍK
ENCYKLOPEDIE
KONTAKT
SERVIS PC
POČÍTAČOVÉ SITĚ
TVORBA WEBU
SPRÁVA WEBU
DIAGNOSTIKA INTERNETU
SAMOINSTALAČNÍ BALÍČEK
PRODEJ/SESTAVENÍ PC
POZÁRUČNÍ SERVIS
VÝKUP NEFUNKČNÍHO
REFERENCE
KONTAKT

Wi-Fi ve Vaší restauraci

8 důvodů

Proč si vybrat právě nás?

1. Mobilita

Nemusíte Váš počítač nikam vozit. Přijedeme za Vámi kamkoliv na území Prahy a po domluvě i mimo Prahu.

2. Časová flexibilita

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu od 8:00 do 21:00. Pokud pro Vás tato doba není z jakéhokoli důvodu vyhovující (například jste ztratili cenná data v nevhodnou chvíli), přijedeme i mimo tuto dobu.

3. Rychlost

Většinu problémů jsme schopni vyřešit do dvou hodin od začátku návštěvy technika. V případě složitějšího problému (závažné hardwarové selhání, kolaps pevného disku) řešíme situaci v řádu několika dnů. Je-li pro Vás takový výpadek nepřijatelný, jsme schopni nabídnout dočasné řešení pro překlenutí momentální situace.

4. Cena

Nabízíme kvalitní služby za přijatelné ceny. Většina servisních zásahů se pohybuje v cenovém rozmezí od 770,-Kč do 1150,-Kč včetně výjezdu k zákazníkovi.

5. Férové jednání

Nebudeme Vás nabádat k nákupu pro Vás nepotřebných služeb nebo zařízení. Sdělíme Vám všechny potřebné informace k dalšímu používání Vašeho počítače a zodpovíme Vaše případné dotazy.

6. Telefonická podpora

Jste-li již naším zákazníkem a potřebujete poradit s něčím, k čemu se domníváte, že naši přítomnost nepotřebujete, zavolejte. Rádi Vám poradíme.

7. Široké portfolio služeb

Kromě servisu PC a počítačových sítí zajišťujeme i tvorbu internetových stránek, SEO optimalizaci webových stránek pro vyhledávače seznam.cz , google.com , ale i vývoj aplikací na míru dle potřeb organizace.

8. Zdravotní karta počítače

V závěru technického zásahu máte možnost zřídit Vašemu počítači zdravotní kartu. Ta nám usnadňuje další případné zásahy a Vám přináší zvýhodnění v podobě rozšířené telefonické podpory a slevy u následujících zásahů po dobu jednoho roku.