ÚVOD
O NÁS
8 DŮVODŮ
CENÍK
ENCYKLOPEDIE
KONTAKT
SERVIS PC
POČÍTAČOVÉ SITĚ
TVORBA WEBU
SPRÁVA WEBU
DIAGNOSTIKA INTERNETU
SAMOINSTALAČNÍ BALÍČEK
PRODEJ/SESTAVENÍ PC
POZÁRUČNÍ SERVIS
VÝKUP NEFUNKČNÍHO
REFERENCE
KONTAKT

Wi-Fi ve Vaší restauraci

Sestavení PC

Chcete mít nový výkonný počítač a nechcete zbytečně utrácet? Rádi Vám poradíme jakou konfiguraci zvolit a ušijeme Vám sestavu na míru.

Pokud jste dostali nabídku na domácí/firemní počítač, přesvědčte se, kolik by taková sestava stála od Kamaráda Počítače.

Pořídili jste si komponenty a chcete z nich udělat funkční počítač? Přijedeme k Vám a za 720,-Kč Vám počítač sestavíme.

Pořízení počítače od nás znamená:

Počítač k Vám dovezeme s nainstalovaným antivirem, prohlížečem PDF souborů, programem na vypalování CD/DVD a kodeky pro přehrávání filmů a muziky. V případě, že si nezakoupíte Microsoft Office, automaticky Vám nainstalujeme bezplatnou verzi tohoto balíčku: Open Office, která je plně kompatibilní.

Počítač na místě zapojíme a nastavíme aplikace dle Vašeho přání(např. Outlook), popřípadě, přeneseme data s Vašeho starého počítače do nového.

K Vašemu novému počítači Vám poskytneme bezplatnou telefonickou podporu. První dva týdny je veškerý záruční servis u Vás doma zdarma.
V následujících 24 měsících můžete záruku na Kamaráda Počítače uplatnit takto:

Počítač donesete na naši provozovnu, kde bude nejpozději do 30 dnů vyřešena.

Za paušální poplatek 720,-Kč si nás můžete objednat domů, kdy bez ohledu na rozsah závady Vám za tuto částku počítač kompletně zprovozníme. Pokud např. zjistíme vadnou základní desku, na místě jí vyměníme a uvedeme počítač do provozu bez ohledu na 30 denní lhůtu pro vyřízení reklamace.

Naše počítače nabízíme ve třech výkonnostních řadách podle využití. Všechny jsou navrženy s ohledem na maximální efektivitu a tedy nízkou hlučnost, spotřebu a zahřívání. Konfiguraci lze dále upravit dle přání zákazníka.

Pro ilustraci zde uvádíme 4 ukázkové sestavy:

Sestava
AMD Basic
Sestava
Intel Basic
Sestava
Intel Standard
Sestava
Intel Champion
10 892 Kč 10 891 Kč 13 230 Kč 21 026 Kč

Pro více informací nás můžete kontaktovat na telefonním čísle: +420 731 164 645 , popřípadě elektronicky na: jakub.jankovsky@kamaradpocitac.cz