ÚVOD
O NÁS
8 DŮVODŮ
CENÍK
ENCYKLOPEDIE
KONTAKT
SERVIS PC
POČÍTAČOVÉ SITĚ
TVORBA WEBU
SPRÁVA WEBU
DIAGNOSTIKA INTERNETU
SAMOINSTALAČNÍ BALÍČEK
PRODEJ/SESTAVENÍ PC
POZÁRUČNÍ SERVIS
VÝKUP NEFUNKČNÍHO
REFERENCE
KONTAKT

Wi-Fi ve Vaší restauraci

Správa webu

Kvalitní a flexibilní správa webu za přijatelné ceny

Na internetu je již více jak 150 miliónů webů. Když by jste si každou minutu prohlédli jeden, potřebovali by jste 285 let na to aby jste je shlédli všechny. Ale kolik z nich by bylo opravdu aktivních a žijících? Na kolika z nich by jste našli aktuální údaje? Není neobvyklé, že jejich autoři po dokončení své práce zmizeli v nenávratnu a jejich výtvor tak nějak osiřel. Některé firemní weby pak spíše připomínají ruiny dávných hradů nežli prezentaci fungující firmy. Že je Vám to povědomé?

Také nemáte nikoho kdo by se staral o Váš web?

Nabízíme kvalitní a flexibilní správu webu pro firmy i fyzické osoby za přijatelné ceny. Neplatíte žádný měsíční paušál, ale pouze za konkrétní úkon.

Běžné úpravy

Za běžné úpravy jako je změna textu (popisku, adresy, ceníku), přidání obrázku, přidání aktuality účtujeme 380 Kč/1 úprava. Tyto úpravy jsou obvykle prováděny do 2 pracovních dnů.

Složitější úpravy

Složitější úpravy jako změna struktury webu, například nová položka v menu, změny grafického zpracování apod. stojí od 1000 Kč výš.

Vše co musíte udělat je poslat nám Váš požadavek spolu s přístupovými právy k webu (ftp přístup, přístup k databázi) a fakturačními údaji na mail:

My požadavek přehodnotíme a jestliže půjde o běžnou úpravu, rovnou ho provedeme. V případě složitější úpravy budete informováni kolik by daná úprava stála a pokud pro Vás bude cena přijatelná, tak úpravu provedeme.