ÚVOD
O NÁS
8 DŮVODŮ
CENÍK
ENCYKLOPEDIE
KONTAKT
SERVIS PC
POČÍTAČOVÉ SITĚ
TVORBA WEBU
SPRÁVA WEBU
DIAGNOSTIKA INTERNETU
SAMOINSTALAČNÍ BALÍČEK
PRODEJ/SESTAVENÍ PC
POZÁRUČNÍ SERVIS
VÝKUP NEFUNKČNÍHO
REFERENCE
KONTAKT

Wi-Fi ve Vaší restauraci

Tvorba webu a internetový marketing

Nechceme být nejlevnější, chceme být nejlepší

Web na míru

Prostředí internetu se stalo velkým konkurenčním bojištěm a prodat zde produkt nebo službu již není tak jednoduché jako tomu bylo v minulosti. Již nestačí vytvořit nekvalitní internetové stránky a čekat až začnou chodit objednávky. My to víme a proto nebereme tvorbu webu jen jako ... Snažíme se zákazníka informovat o jeho příležotostech, možnostech ... V rámci našich služeb poskytujeme poradenství v oblasti internetového marketingu, SEO a SEM. V oblasti tvorby webu preferujeme individuální přístup a držíme se těchto zásad:

Nechceme Vám jen vytvořit web, ale porozumět Vašemu biznisu, pomoci Vám získat nové zákazníky a zlepšit vztahy s těmi stávajícími

a to protože

chceme být úspěšní a Váš úspěch je náším úspěchem

a my

chceme mít silné a úspěšné partnery pro dlouhodobou spolupráci.

Nízkonákladová varianta

Pokud je přesto Vaším hlavním cílem získat internetovou prezentaci za co nejmenší cenu, tak i pro Vás máme ideální řešení. Vzhledem k tomu, že značnou část nákladů při tvorbě webů tvoří čas strávený komunikací a vyjednáváním se zákazníkem, připravili jsme pro Vás detailní objednávkový formulář, který nám poskytne všechny potřebné údaje a ušetří čas.

Sami si vyplníte co na webu chcete mít a my web vytvoříme na základě Vaší objednávky. Nízkonákladová varianta je po grafické stránce zpracována stejně kvalitně jako varinta na míru a vystačí pro obsahově jednoduché firemní weby. Pro další změny na již hotovém webu je možné použít našich služeb správy webu.

stáhnout objednávkový formulář ve formátu .doc

Vyplněný objednávkový formulář zašlete na email: jan.filip@kamaradpocitac.cz

Ceny jednotlivých variant

Web na míru  . . . . . . . . . . . . . . . . . od 9900 Kč dle konkétních požadavků

Nízkonákladová varianta . . . . . . . . . . 6400 Kč